20. výročie Shar pei klub

Shar Pei klub Slovensko – podstránka vytvorená pri príležitosti oslavy 20. výročia založenia klubu. Dvojjazyčne pomocou profesionálneho modulu WPML. Úvodná koláž je vytvorená z fotografií, ktoré neboli použité na tlač klubového kalendára. Pôvodne farebné zábery som upravila, aby budili dojem starej fotografie – spomienky.
Koláž sa zároveň používa na reklamné účely klubu.

Klient: Sha pei klub Slovensko, Mgr. Viera Staviarska
Dátum: 25.6.2016

Poznámka: Stránka bola premenovaná a slúži na zobrazovanie aktuálnych klubových akcií.

Čo povedali klienti

Namiesto rozprávania sama o sebe, prečo sa nepozrieť radšej čo povedali moji klienti.

Jednoznačne odporúčam. Výborná spolupráca na naozaj profesionálnej úrovni. Jednoduché a pritom praktické riešenia uľahčujúce život aktívneho kynológa . Výnimočný cit pre zobrazenie plemena v jeho najprirodzenejšej forme. Deadrodesign splní Vaše očakávania a predstavy v plnej miere.
MUDr. Zita Kerak Lukáčová
Predseda Landseer klub
Dlhoročná kvalitná spolupráca, spoľahlivosť, flexibilita, originálnosť a nápaditosť. Je príjemné a pohodlné, ak sa nieto takto stará o vaše web stránky. Vrele doporučujem zaneprázdneným „psíčkarom“, ktorí nechcú strácať čas útrpnými aktualizáciami.
Bc. Viera Janeková
CHS Jankina záhrada
Deana sa stará o moju stránku už mnoho rokov. Môžem sa na ňu spoľahnúť, aktualizácie sú urobené promptne. Veľmi rada využívam aj grafické služby, ktoré ponúka na vysokej úrovni. Ako chovateľ chcem čo najlepšie prezentovať moje psíky vkusnou a pútavou inzerciou.
Monika Pilná Mikšiková, testimonials
Monika Pilná
CHS Kasiterit
Deadrodesign odporúčam ako komplexnú a kvalitnú službu pre chovateľský klub, ktorého členovia nechcú márniť svoj drahocenný čas vlastnoručnou výrobou web stránky, ale radšej nechajú všetko na profesionála, ktorý rozumie ich špecifickým požiadavkám.
Katarína Bilá, testimonials
Ing. Katarína Bíla
Predseda BBCK