Journal

Desiatky rokov som obdivovateľkou Afgánskych chrtov /chrtov všeobecne/. Bez váhania som súhlasila podielať sa na výrobe každoročného “Journalu”. Zaujímavosťou je, že na obálke je vždy fotografia obrazu francúzskeho maliara Martiala Robina. Obraz je vydražený a odovzdaný šťastnému majiteľovi vždy na Klubovej výstave. 

Plnofarebný časopis A4, ktorý obsahuje predovšekým reklamy chovateľov, pozvánky na Klubové výstavy atď. V neposlednom rade som zalamovala aj viaceré hodnotné odborné články. Pri vytváraní reklám do časopisu som sa /virtuálne/ zoznámila s mnohými úžasnými ľuďmi. Všetci milujú svoje psíky, ktoré su pre nich tie najkrašie pod slnkom. Tak som sa ich snažila aj prezentovať: krásne, hrdé, dokonalé – proste chrty!

Vďaka prezidentovi klubu chovateľov chrtov, pánu Vojtekovi za prejavenú dôveru a Adriane “kolegyni”, ktorá drela odbivuhodným spôsobom.

Facebook
Twitter

Čo povedali klienti

Namiesto rozprávania sama o sebe, prečo sa nepozrieť radšej čo povedali moji klienti.

Alexandra Gašparová

Alexandra Gašparová

Dog Handler
5

Veľmi pekná a rýchla práca! Akékoľvek zmeny, ktoré som v letáčiku navrhla, nebolo problém urobiť. Odporúčam!

Pavlína Polčičová

Pavlína Polčičová

CHS Casidy ray
5

Skvelá spolupráca a kreativita. Rýchla, precízna a trpezlivá. 5 hviezdičiek.

Miroslav Jurak

Miroslav Jurák

CHS z Chočských vrchov
5

Úplne super spolupráca, rýchla, profesionálna, ochotná. Vrele odporúčam!

Zita Kerak Lukáčová

Landseer klub
5

Jednoznačne odporúčam. Výborná spolupráca na naozaj profesionálnej úrovni. Jednoduché a pritom praktické riešenia uľahčujúce život aktívneho kynológa . Výnimočný cit pre zobrazenie plemena v jeho najprirodzenejšej forme. Deadrodesign splní Vaše očakávania a predstavy v plnej miere.

Monika Pilná, bearded collie Kasiterit

Monika Pilná

CH Kasiterit
5

Deana sa stará o moju stránku už mnoho rokov. Môžem sa na ňu spoľahnúť, aktualizácie sú urobené promptne. Veľmi rada využívam aj grafické služby, ktoré ponúka na vysokej úrovni. Ako chovateľ chcem čo najlepšie prezentovať moje psíky vkusnou a pútavou inzerciou.

Salón pre psov Dogs Barber Spa

Natália Pohorelská

Dog Groomer
5

Nad mieru spokojná, rýchla kreatívna tvorba . Spolupráca na 1. Určite služby využijem aj do budúcna.

Timka Kutišová

CHS Heroica Slavica
5

Vynikajúca spolupráca, rýchlosť, ochota, hlavne kreatívny pohľad 🙂 ústretovosť, trpezlivosť, skrátka vrele odporúčanie!

Veronika Bordáčová

Veronika Bordáčová

BBCK
5

Veľmi profesionálny, promptny, kreatívny prístup!!! Výborná spolupráca.

Bc Viera Janeková

CHS Jankina záhrada
5

Dlhoročná kvalitná spolupráca, spoľahlivosť, flexibilita, originálnosť a nápaditosť. Je príjemné a pohodlné, ak sa nieto takto stará o vaše web stránky. Vrele doporučujem zaneprázdneným „psíčkarom“, ktorí nechcú strácať čas útrpnými aktualizáciami.

Ing Katarína Bilá

BBCK
5

Deadrodesign odporúčam ako komplexnú a kvalitnú službu pre chovateľský klub, ktorého členovia nechcú márniť svoj drahocenný čas vlastnoručnou výrobou web stránky, ale radšej nechajú všetko na profesionála, ktorý rozumie ich špecifickým požiadavkám.