Chovateľská stanica Casidy ray

Majiteľka ma zavolala na pomoc uvedomiac si čoraz väčší nedostatok času. Pôvodná webstránka bola založená na wbl “zdarma”. Ono to nie je až tak zdarma. Nejaký peniaz predsa platíte, ak chcete fičúry navyše a hlavne tie aktualizácie – útrpné, zdĺhavé, obmädzené možnosti.
#PavlínaPolčičová prekopala archív fotografií, neúmorná to žena! Vyhrabala spod zeme všetky CDčka, záložné disky a snáď aj diskety. Všetky fotografie boli nahradené veľkými, ak to bolo možné aj kvalitnejšími. Vznikla jednoduchá, čistá, responzívna, dvojjazyčná stránka. Google meria kvalitu webstránok podľa ich zobrazovania sa na mobile. Statické staručné stránky to majú spočítané, ale my sa nemusíme báť.
Pridala som modul na pomoc so zobrazením textu osobám so zrakovými problémami. Neváhajte mi napísať vašu skúsenosť. Teraz stačí, ak dostanem ešte z výstavy Messengerom fotky a text, o chvíľu sú vložené na stránke. Proste geniálne.

Pôvodná adresa: http://casidyray.wbl.sk/

Klient: Ing. Pavlína Polčičová
Dátum: 13.10.2019

Chovateľská stanica Irish Wolfhound Casidy ray
Farebná schéma web stránky
Farebná schéma web stránky
Facebook
Twitter

Čo povedali klienti

Namiesto rozprávania sama o sebe, prečo sa nepozrieť radšej čo povedali moji klienti.

Alexandra Gašparová
Dog Handler
5

Veľmi pekná a rýchla práca! Akékoľvek zmeny, ktoré som v letáčiku navrhla, nebolo problém urobiť. Odporúčam!

Pavlína Polčičová
CHS Casidy ray
5

Skvelá spolupráca a kreativita. Rýchla, precízna a trpezlivá. 5 hviezdičiek.

Miroslav Jurak
CHS z Chočských vrchov
5

Úplne super spolupráca, rýchla, profesionálna, ochotná. Vrele odporúčam!

Landseer klub
5

Jednoznačne odporúčam. Výborná spolupráca na naozaj profesionálnej úrovni. Jednoduché a pritom praktické riešenia uľahčujúce život aktívneho kynológa . Výnimočný cit pre zobrazenie plemena v jeho najprirodzenejšej forme. Deadrodesign splní Vaše očakávania a predstavy v plnej miere.

Monika Pilná, bearded collie Kasiterit
CH Kasiterit
5

Deana sa stará o moju stránku už mnoho rokov. Môžem sa na ňu spoľahnúť, aktualizácie sú urobené promptne. Veľmi rada využívam aj grafické služby, ktoré ponúka na vysokej úrovni. Ako chovateľ chcem čo najlepšie prezentovať moje psíky vkusnou a pútavou inzerciou.

Salón pre psov Dogs Barber Spa
Dog Groomer
5

Nad mieru spokojná, rýchla kreatívna tvorba . Spolupráca na 1. Určite služby využijem aj do budúcna.

CHS Heroica Slavica
5

Vynikajúca spolupráca, rýchlosť, ochota, hlavne kreatívny pohľad 🙂 ústretovosť, trpezlivosť, skrátka vrele odporúčanie!

Veronika Bordáčová
BBCK
5

Veľmi profesionálny, promptny, kreatívny prístup!!! Výborná spolupráca.

CHS Jankina záhrada
5

Dlhoročná kvalitná spolupráca, spoľahlivosť, flexibilita, originálnosť a nápaditosť. Je príjemné a pohodlné, ak sa nieto takto stará o vaše web stránky. Vrele doporučujem zaneprázdneným „psíčkarom“, ktorí nechcú strácať čas útrpnými aktualizáciami.

BBCK
5

Deadrodesign odporúčam ako komplexnú a kvalitnú službu pre chovateľský klub, ktorého členovia nechcú márniť svoj drahocenný čas vlastnoručnou výrobou web stránky, ale radšej nechajú všetko na profesionála, ktorý rozumie ich špecifickým požiadavkám.