Chovateľská stanica Heroica Slavica

S Timkou som sa zoznámila pri výrobe reklamných plagátikov na tri vrhy šteniatok. Nielen že odchovala 17 šteniatok (narodených v priebehu jedného týždňa trom sučkám), ale ich aj dokázala umiestniť do dobrých rúk, zodpovedným majiteľom v mnohých krajinách. Povedali sme si, že je potrebné seriózne archivovať túto udalosť a predstaviť svetu ušiakov tak, ako si zaslúžia. Zatiaľ máme základ web stránky, Timka už premýšľa o forme “zápisníka chovateľa” prostredníctvom užitočných článkov z praxe. Určite si webku poznačte a po čase nakuknite. 

Klient: MVDr. Timotea Kutišová
Dátum: marec 2020

Farebná paleta stránky

Čo povedali klienti

Namiesto rozprávania sama o sebe, prečo sa nepozrieť radšej čo povedali moji klienti.

Jednoznačne odporúčam. Výborná spolupráca na naozaj profesionálnej úrovni. Jednoduché a pritom praktické riešenia uľahčujúce život aktívneho kynológa . Výnimočný cit pre zobrazenie plemena v jeho najprirodzenejšej forme. Deadrodesign splní Vaše očakávania a predstavy v plnej miere.
MUDr. Zita Kerak Lukáčová
Predseda Landseer klub
Dlhoročná kvalitná spolupráca, spoľahlivosť, flexibilita, originálnosť a nápaditosť. Je príjemné a pohodlné, ak sa nieto takto stará o vaše web stránky. Vrele doporučujem zaneprázdneným „psíčkarom“, ktorí nechcú strácať čas útrpnými aktualizáciami.
Bc. Viera Janeková
CHS Jankina záhrada
Deana sa stará o moju stránku už mnoho rokov. Môžem sa na ňu spoľahnúť, aktualizácie sú urobené promptne. Veľmi rada využívam aj grafické služby, ktoré ponúka na vysokej úrovni. Ako chovateľ chcem čo najlepšie prezentovať moje psíky vkusnou a pútavou inzerciou.
Monika Pilná Mikšiková, testimonials
Monika Pilná
CHS Kasiterit
Deadrodesign odporúčam ako komplexnú a kvalitnú službu pre chovateľský klub, ktorého členovia nechcú márniť svoj drahocenný čas vlastnoručnou výrobou web stránky, ale radšej nechajú všetko na profesionála, ktorý rozumie ich špecifickým požiadavkám.
Ing. Katarína Bíla
Predseda BBCK