Landseer klub

Redesign pôvodnej stránky. Interaktívne objekty, vytvorená externá fotogaléria a profil na Google Photos. Newsletter v cene výroby stránky.
Návrh a realizácia diplomov na klubovú a špeciálnu vystavu, klubový šampión, klubový šampión mladých, klubový veterán šampión. Reklamné bannery k oslavám 25. výročia založenia klubu.
Klub si ponechal svoje pôvodné bitmapové logo.

Klient: Landseer klub Slovensko, MUDr. Zita Kerak Lukáčová
Dátum: 26.3.2017

Pôvodný vzhľad

Facebook
Twitter

Nový dizajn

Čo povedali klienti

Namiesto rozprávania sama o sebe, prečo sa nepozrieť radšej čo povedali moji klienti.

Jednoznačne odporúčam. Výborná spolupráca na naozaj profesionálnej úrovni. Jednoduché a pritom praktické riešenia uľahčujúce život aktívneho kynológa . Výnimočný cit pre zobrazenie plemena v jeho najprirodzenejšej forme. Deadrodesign splní Vaše očakávania a predstavy v plnej miere.
MUDr. Zita Kerak Lukáčová
Predseda Landseer klub
Dlhoročná kvalitná spolupráca, spoľahlivosť, flexibilita, originálnosť a nápaditosť. Je príjemné a pohodlné, ak sa nieto takto stará o vaše web stránky. Vrele doporučujem zaneprázdneným „psíčkarom“, ktorí nechcú strácať čas útrpnými aktualizáciami.
Bc. Viera Janeková
CHS Jankina záhrada
Deana sa stará o moju stránku už mnoho rokov. Môžem sa na ňu spoľahnúť, aktualizácie sú urobené promptne. Veľmi rada využívam aj grafické služby, ktoré ponúka na vysokej úrovni. Ako chovateľ chcem čo najlepšie prezentovať moje psíky vkusnou a pútavou inzerciou.
Monika Pilná Mikšiková, testimonials
Monika Pilná
CHS Kasiterit
Deadrodesign odporúčam ako komplexnú a kvalitnú službu pre chovateľský klub, ktorého členovia nechcú márniť svoj drahocenný čas vlastnoručnou výrobou web stránky, ale radšej nechajú všetko na profesionála, ktorý rozumie ich špecifickým požiadavkám.
Katarína Bilá, testimonials
Ing. Katarína Bíla
Predseda BBCK